Wybór serwisu LPG

Kiedy już podejmujemy decyzje o montażu instalacji gazowej, pojawia się pytanie gdzie ją zamontować. Z pewnością fakt, że nasz warsztat jest blisko i zachęca atrakcyjną ceną jest dość przekonujące. Natomiast są to czynniki działające na plus, ale nie wyznacznik naszej decyzji. Otóż gdy tylko zaczął się przysłowiowy bum na zasilanie samochodów gazem LPG, każdy kto tylko miał o tym minimalne pojęcie otwierał warsztat montujący takowe instalacje.

Bardzo wiele z nich upadło, zapewne przez wątpliwą jakość swoich usług. Dlatego wybierając warsztat z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, mamy pewność, że przetrwali oni mimo bardzo dużej konkurencji i dzięki wysokiej jakości swoich usług. Dobry warsztat to także taki, który dobrze dobierze nam instalacje do naszego samochodu. Mowa tu oczywiście o doborze pod katem technicznym. Taki serwis, który ma wieloletnie doświadczenie, wie jak dana marka pojazdu współpracuje z daną instalacją gazową. Ponadto warto zaznaczyć jaki przebieg roczny planujemy – wybór tańszej instalacji może okazać się dla nas korzystniejszy, gdy planujemy np. sprzedać auto za rok, dwa.

Nie bójmy się także pytać o nawet z pozoru najgłupsze rzeczy. To w końcu warsztat jest dla nas a nie odwrotnie. Warto tez zapytać na forum internetowym, gdzie montowali inni użytkownicy. Dzięki temu, szczególnie przy starszych postach mamy rzetelna informację o tym jak przebiegł montaż, a ponadto o tym jak sprawuje się dana instalacja.