Instalacje gazowe

Oferowane przez nas instalacje:

Samochodowe instalacje gazowe montujemy od ponad dziesięciu lat. Dzięki temu mamy bardzo duże doświadczenie zarówno w montowaniu systemów LPG jak i diagnozowaniu usterek już zamontowanych instalacji, nawet w innych serwisach LPG. Nabyte przez te lata doświadczenie spowodowało, iż w ofercie posiadamy jedynie sprawdzone marki instalacji gazowych. Nasza oferta obejmuje instalacje takich marek jak BRC, AG Centrum, KME czy STAG. Natomiast serwisujemy praktycznie instalacje gazowych wszystkich innych polskich i zagranicznych firm. Ceny instalacji gazowych zaczynają się u nas już od 1700 zł.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem instalacji gazowych, w związku z czym stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość naszych usług. Każdy element instalacji umieszczony jest w przemyślanym miejscu, tak by w żaden sposób nie kolidował z elementami znajdującymi się obok. Ponadto wszelkie łączenia z samochodową karoserią (np mocowanie zbiornika gazu) zabezpieczone jest antykorozyjnie. Na życzenie, jeśli auto spełniać będzie techniczne wymogi możemy także umiejscowić wlew gazu we wlewie benzyny (pod klapką wlewu). Podczas każdej instalacji demontowany jest kolektor ssący, by oczyścić go z opiłków powstałych po nawierceniach.

W zakładce „kontakt” znajdziecie Państwo nasz adres mailowy na który można kierować zapytania odnośnie doboru instalacji. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego, podczas którego można uzyskać pytania na nurtujące pytania jak i umówić się na montaż instalacji gazowej.

 

Rezerwacja terminu montażu instalacji gazowej:

Po zarezerwowaniu terminu montażu instalacji gazowej, w ciągu 2 dni roboczych czekamy na wpłatę zadatku w wysokości 200 zł osobiście w serwisie lub przelewem na podany poniżej numer konta: Eco Tech, 02 1140 2004 0000 3802 4812 4965 W tytule przelewu proszę podać model auta oraz datę montażu. Wpłacona kwota zostanie odjęta od ceny instalacji w dniu montażu. Zadatek w przypadku płatności ratalnych zostaje zwrócony w dniu montażu. W przypadku braku płatności rezerwacja zostaje wykreślona.